.

Ogłoszenia szkolne

Zebranie rodziców klas pierwszych odbędzie się w dniu dzisiejszym tj. 31.08.2018r. (piątek) o godz.16.00 w auli szkolnej.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018 r (poniedziałek) o godzinie 9.00 w auli szkolnej .

Część oficjalną poprowadzi Samorząd Uczniowski pod opieką p.A. Romańskiej oraz p.M.Remiorz.

Część artystyczną przygotowują uczniowie klasy IIb pod opieką wychowawcy p.P.Kine. Próba generalna odbędzie się w piątek 31.08 o godz. 12.30 oraz w poniedziałek 3.09 o godz. 7.30 w auli szkolnej.

Po uroczystości w auli odbędą się spotkania klasowe z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Uczniów klas maturalnych zapraszamy o godz.10.00 do wyznaczonych sal na spotkania z wychowawcami .

O godzinie 8.00 zapraszamy młodzież oraz grono pedagogiczne na uroczystą Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w kościele NSPJ przy dworcu.

W tym dniu obowiązuje strój świąteczny.

Wyniki egzaminu oraz świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie będą do odbioru w szkołach w dniu 31 sierpnia 2018r. (piątek) w godzinach ustalonych przez dyrektora szkoły.

Absolwenci szkół, którzy po raz kolejny przystąpili do egzaminu w sesji czerwiec - lipiec 2018 r., zgłaszają się po odbiór wyników i świadectw do szkoły, w której zdawali część pisemną egzaminu. 

W przypadku gdy absolwent zdawał wyłącznie część praktyczną egzaminu zawodowego  – zgłasza się do szkoły lub placówki, w której zdawał część praktyczną. 

PISEMNA – MATEMATYKA

21 SIERPNIA 2018 – SALA 104

PISEMNA – JĘZYK NIEMIECKI

21 SIERPNIA 2018 – SALA 102

USTNA – JEZYK POLSKI

21 SIERPNIA 2018 – SALA 02

USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

22 SIERPNIA - SALA 02

 

 

DATA/GODZINA/SALA PRZEDMIOT KOMISJA

28.08.18/ godz. 900/ sala 02

j. angielski / j. angielski zawodowy

p. Olga Górnicka – przewodnicząca

p. Ewa Gryz

p. Teresa Nowak

28.08.18/ godz. 900/ sala 102

j. polski

p. Grażyna Śliwa – przewodnicząca

p. Beata Macek

p. Justyna Kurasiewicz

28.08.18/ godz. 900/ sala 105

informatyka zakres rozszerzony

p. Tadeusz Puczka – przewodniczący

p. Tomasz Jaśkiewicz

p. Beata Gunia

29.08.18/ godz. 900/ sala 102

matematyka

klasy I i II

p. Tadeusz Puczka – przewodniczący

p. Irena Kamińska

p. Beata Gunia

29.08.18/ godz. 1000/ sala 104

j. niemiecki

j. rosyjski

p. Grażyna Śliwa – przewodnicząca

p. Irina Mrowiec

p. Anna Olszowska

29.08.18/ godz. 900/ sala 03

biologia zakres rozszerzony

p. Grażyna Śliwa – przewodnicząca

p. Barbara Płaszczyk-Wilczek

p. Olga Górnicka

30.08.18/ godz. 900/ sala 104

matematyka

klasy III

p. Tadeusz Puczka – przewodniczący

p. Irena Kamińska

p. Dorota Goryl

30.08.18/ godz. 900/ sala 04

historia

p. Grażyna Śliwa – przewodnicząca

p. Aleksandra Matlak

p. Łukasz Mroczek

30.08.18/ godz. 900/ sala 305

ćwiczenia z kosztorysowania i dokumentacji przetargowej

p. Olga Górnicka – przewodnicząca

p. Dagmara Broda

p. Jolanta Sachs

   Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22czerwca 2018r (piątek) w auli szkolnej o godzinie 9.00.

 Po uroczystej akademii klasy spotykają się ze swoimi wychowawcami w następujących klasach:

 Ia -sala 301

 Ib - sala 102

 Ic - sala 206

 Ie - sala 101

 IIa - sala 304

 IIb - sala 04

 IIc - sala 103

 IId - sala technologiczna

 IIe - sala 302

 IIIa - sala 02

 IIIb - sala 03

 IIIc - sala 107

 IIId - sala 203

 IIIe - sala 03

W tym dniu obowiązuje strój odświętny.