Przejdź do treści Przejdź do menu

Budowlanka pomaga - Wiązanka dla Kajetanka

04-11-2021 15:55 Akcje społeczne

Nie zapominamy o Kajetanie (Kajetan Maciejowski, 2 latka, syn naszej absolwentki, choroba genetyczna - Zespół Canavan, z jego historią można zapoznać się tutaj:

https://www.siepomaga.pl/kajetan?ts=adw-dynamic&gclid=EAIaIQobChMI6f_ayZuJ8wIVhADmCh3GpQAgEAAYASAAEgLZbPD_BwE)

i w ostatnim tygodniu października 2021 r. z okazji Wszystkich Świętych zorganizowaliśmy kiermasz Wiązanka dla Kajetanka. 28 i 29 października to dni, podczas których można było kupić wiązanki i stroiki na groby bliskich zmarłych. Wykonali je: wolontariusze, nauczyciele oraz absolwenci naszej szkoły. Zebrana kwota - 1098 złotych i 33 grosze - w całości zasili konto Kajetana. Dziękujemy za piękny odzew na nasz apel i hojność darczyńców.