"Jak nie czytam, jak czytam!"- Ogólnopolska akcja czytelnicza, kolejna edycja
Nasza szkoła 12 czerwca wzięła udział w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, promującej czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży.
Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły włączyli się do wspólnego czytania. Książki czytano w salach lekcyjnych, na korytarzach oraz w bibliotece szkolnej, gdzie uczestnicy mogli spędzić czas z ulubioną lekturą w miłej i spokojnej atmosferze.
Akcja była doskonałą okazją do promowania czytelnictwa, pokazania, że warto sięgać po książki, a także do wspólnego spędzenia czasu z lekturą.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie!


