Konkurs plastyczny, „Solidarność”

09-09-2019 18:58 Aktualności

Konkurs plastyczny, „Solidarność” w oczach młodzieży marzec 2019 r.

 

Udział uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ Solidarność na temat „Solidarność” w oczach młodzieży” marzec 2019. Najlepszą pracą okazał się plakat wykonany techniką akrylową  Kamili Fołty z klasy 3C.

Zdjęcie pracy

Nagrody i wyróżnienia otrzymali

Martyna

Handzlik

1C TB

Wiktoria

Kowalczyk

1C TB

Zofia

Łazarczyk

1C TB

Beata

Matura

1C TB

Weronika

Puczka

1C TB

Marcelina

Francuz

2C TB

Eliza

Miodońska

2C TB

Kinga

Kocurek

3C TB

Natalia

Sobolewska

3C TB

Dominik

Sojka

3C TB

W sumie aż 11 uczniów z naszej szkoły otrzymało za swoje prace nagrody i wyróżnienia. W efekcie poza upominkami, związek „Solidarność” zafundował uczniom  3 wyjazd do Gdańska i Malborka.  W trakcie którego w programie było m.in. zwiedzanie muzeum II wojny światowej, muzeum „Solidarności”,  salę BHP w Stoczni Gdańskiej w której podpisano porozumienia sierpniowe, spotkanie z Przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, zwiedzanie  Zamku w Malborku.