Przejdź do treści Przejdź do menu

Pożegnanie z uczniami klas trzecich Szkoły Branżowej

25-06-2022 8:12 Aktualności

W dniu 24 czerwca 2022 r. uczniowie klas: 3g oraz 3h pożegnali się z wychowawcami, dyrekcją oraz nauczycielami.

Dziękujemy Wam za współpracę, działalność w Szkolnym Kole Wolontariatu oraz za to, że trzy lata temu wybraliście naszą szkołę. Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać. Życzymy Wam spełnienia marzeń, pięknej miłości i dużo szczęścia. Niech droga, którą wybierzecie będzie prosta, bez zakrętów i przeszkód, ale jeżeli pojawią się na niej przeciwności, to sobie z nimi poradzicie bez większego trudu. Dziękujemy Waszym wychowawcom – p. prof. Marii Rizzo oraz p. prof. Konradowi Sikorze za to, że byli z Wami w ciągu tych szkolnych lat.

RAZ, DWA, TRZY….

IDŹ SWOJĄ DROGĄ…

https://www.youtube.com/watch?v=F4XP0YTIKoI&list=RDF4XP0YTIKoI&start_radio=1