Przejdź do treści Przejdź do menu

Praktyka czyni mistrza, czyli .....firma Rems prowadzi szkolenie dla instalatorów z Budowlanki.

20-05-2022 9:24 Aktualności

W dniu 18 maja 2022r w naszej szkole odbyło się szkolenie z zakresu narzędzi i sprzętu do montażu nowoczesnych instalacji sanitarnych przeprowadzone przez przedstawiciela tej firmy Pana Łukasza Kłosek. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie z klasy 1, 2 i 3 kształcący się na kierunku monter sieci i instalacji sanitarnych.
Celem warsztatów szkoleniowych było poszerzenie wiedzy technicznej i produktowej oraz zaprezentowanie wybranych technik połączeń, obróbki i przygotowania rur do montażu instalacji sanitarnych tj. gwintowanie (ręczne i elektryczne), zaciskanie, zgrzewanie, mrożenie, gięcie rur i cięcie.
Firma Rems to profesjonalny i wiodący producent bardzo nowoczesnych narzędzi ułatwiających pracę instalatorowi sanitarnemu.
Szkolenie poprowadzone było w przystępny sposób i w miłej atmosferze.
Po zakończeniu spotkania każdy uczeń otrzymał imienny certyfikat oraz katalogi produktowe firmy Rems.