Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Światowy Dzień Geodety w ZSB

21-03-2023 14:12 Aktualności

21 marca to nie tylko pierwszy Dzień Wiosny, ale przede wszystkim Światowy Dzień Geodety. Uczniowie naszej szkoły w ramach obchodów uczestniczyli w wykładzie na temat nowoczesnych technologii pomiarowych oraz warsztatach przeprowadzonych przez firmę GEOMATIX. Na zakończenie dzisiejszego święta chętni rozwiązali test ze zdobytej wiedzy. Zwyciężył Paweł Janik z klasy 3c, a drugie miejsce egzekwo zajęli Filip Kaczanowski, Maciej Byrski, Jakub Matejko z klasy 3c i Michał Klimczak z klasy 2c. Nagrody ufundowała firma GEOMATIX.