Przejdź do treści Przejdź do menu

Wybory do Samorządu Szkolnego - aktualizacja

30-10-2020 8:16

Początek roku szkolnego zawsze oznacza demokratyczny wybór nowego Samorządu szkolnego. Podobnie jest w tym roku szkolnym. W dniach
15 i 16 października kandydaci do Prezydium SU przedstawia swoje kandydatury przez radiowęzeł. Niestety, z uwagi na stan epidemiologiczny i zagrożenia jakie z tego wynikają, wybory będą miały odmienny charakter. Głosowanie odbędzie się on- line na platformie w przyszłym tygodniu. Liczymy, że tłumnie weźmiecie w nim udział:)

Wyniki głosowania i skład nowego SU podamy w kolejnych dniach.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.


AKTUALIZACJA

Informujemy całą Społeczność Szkolną, że mamy nowe Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Głosami uczniów przewodniczącą Zespołu Szkół Budowlanych została Dominika Komędera z klasy 2b, a wiceprzewodnicząca Katarzyna Kierczak z klasy 3b.

W Młodzieżowej Radzie Miasta będą nas reprezentować uczennice z klasy 4a: Agnieszka Wysogląd oraz Wiktoria Pasoń.

Gratulujemy!

Agnieszka Romańska, Renata Górny

opiekunki SU