Przejdź do treści Przejdź do menu

Zaproszenie do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym dla uczniów

21-06-2022 22:11 Aktualności

Katedra Geologii Stosowanej, Politechniki Śląskiej w Gliwicach organizuje konkurs fotograficzny dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Przedmiotem konkursu jest wykonanie w czasie wyjazdów wakacyjnych fotografii obiektów geologicznych i krótkiego opisu tego obiektu. Patronat nad konkursem objął Dziekan Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.

Laureaci Konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają zaproszenia na najbliższą Giełdę Minerałów organizowaną przez nasz Wydział. Wyróżnione prace zostaną wystawione w holu Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin na stronie:

 https://www.polsl.pl/rg5/aktualnosci/49221/konkurs-wakacyjna-geofotka/