Podsumowanie XII edycji konkurs "BOSCH HOME COMFORT SZKOLI"
Zakończyła się XIl edycja ogólnopolskiego konkursu "Bosch Home Comfort szkoli" organizowanego przez firmę Robert Bosch z Warszawy.
W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie klasy 3H kształcący się w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych.
Konkurs polegał na uczestnictwie w szkoleniach on-line i rozwiązywaniu testów sprawdzających wiedzę techniczną z zakresu: pomp ciepła, rekuperatorów i kotłów kondensacyjnych.
Najwyższy wynik procentowy ze wszystkich trzech testów uzyskał Gabriel Z. i otrzymał dyplom atrakcyjną nagrodę- urządzenie firmy Bosch. Pozostali uczniowie otrzymali imienne certyfikaty za udział w konkursie. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu.


