Przejdź do treści Przejdź do menu

Podziękowanie ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Reksio”

21-12-2020 11:38 Aktualności

W związku z przeprowadzoną zbiórką darów w naszej szkole na rzecz "pensjonariuszy" ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Reksio” w Bielsku-Białej, informuję, że udało nam się zebrać, jak na tę ograniczoną możliwość kontaktów, sporo karmy dla kotków i piesków, trochę koców, ręczników na zimne dni, a także drobne akcesoria dla zwierząt.  Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy wyjątkowo w tym roku, zaangażowali się w naszą zbiórkę. Z całego serca dziękujemy w imieniu tych istot, które są od nas całkowicie zależne, a przez nas ludzi opuszczone i osamotnione.

Za dostarczone "dary" nasza szkoła otrzymała podziękowanie, które dołączam do tej informacji.

Z poważaniem,

organizatorka akcji Krystyna Siwczyk